Kasko Sigortası

Koru Sigorta, ‘’Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko’’ poliçesi ile “arıza ve kaza” durumunda hep yanınızda! Hayatınızın yükünü aracınız, aracınızın yükünü siz çekmeyin!

ÜRÜN BİLGİSİ

Koru Sigorta “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” ürünü ile çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, çalınma, deprem, terör, kemirgen hayvan zararları, aracın yetkili olmayan kişilerce çektirilmesi durumunda araca gelen zararlar, yanlış akaryakıt dolum, sınırsız ikame araç, asistans hizmetleri, mini onarım ve arıza onarım teminatları ile aracınız koruma altında.

Trafik sigortasına üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları teminat altına alır. Kendi aracınızın karşılaşacağı zararları teminat altına almak için Koru Sigorta “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” poliçesi yaptırın, sizde sürüş keyfinin tadını çıkarın.

Sizin için güçlendirdiğimiz “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” ürünümüzde, “araç muayene ve arıza onarım” teminatları ile beklentinizden fazlasını bulacaksınız.

 

ANA TEMİNATLAR
EK TEMİNATLAR

GENEL ŞARTLAR

Kara Taşıtları Kasko Sigortası Genel Şartları
Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları
Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları
Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları

Avantajlarımız

Sizin için güçlendirmeye devam ettiğimiz “Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko” ürünümüz ile aşağıdaki özet avantajlarımıza sahip oluyorsunuz.

Kasko sigortası kaza durumunda devreye giren bir üründür. “Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı ile sigortalı aracın kaza dışında arızalanması da teminat altındadır.
Normal şartlarda ücretli olarak yapılan araç ekspertiz hizmeti bu teminat ile ücretsiz sağlanmaktadır.
Ekspertiz sonucu, sorunlu olan kısmın tamirini “Hızlı Onarım Merkezi” servislerimizde giderilmesi durumunda poliçede yazılı oranda ve belirtilen miktarda ücretsiz onarım imkânı verilmektedir.
“Hızlı Onarım Merkezlerinde” yapılan tamiratlar 1 yıl süre ile garanti altındadır.
Yapılan ekspertiz ve “Hızlı Onarım Merkezi” tamirinden sonra TÜV muayenesinden geçme garantisi verilmektedir.
Ekspertiz sonucuna göre teminat altına alacağımız aracınızın yılda 2 kez toplam 5.000TL’ye kadar olan arızaları teminat altındadır.
Muayenesi tamamlanmış ve arızaları “Hızlı Onarım Merkezlerimizde” tamamlanmış araçların, TÜV muayenesinden ağır kusur ile geçememesi durumunda 5.000TL’nin dışında ekstra 1.000TL’ye kadar “Hızlı Onarım Merkezlerimizde” ağır kusurun giderilmesi için yapılan masraflar ücretsizdir.
“Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı ile aracının ekstra bakımdan geçmesi sağlanmaktadır.
“Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı ile aracınız da ki mevcut olan arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.
“Araç Muayene ve Arıza Onarım” teminatı kazaya neden olabilecek büyük arıza risklerini ortadan kaldırarak aracınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır.

 

ASİSTANS HİZMETLERİ

Poliçe vadesi süresince acil yardım hizmetleri tüm Türkiye’de sağlanacaktır. 7/24 Yardım Hizmetleri şartları kapsamında bir hasar yaşanması halinde 0850 205 56 78 numaralı Koru Sigorta 7/24 Acil Yardım hattının aranması ön koşuluyla, aşağıda belirtilmiş olan hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Aracın çekilmesi
Aracın vinç ile kurtarılması
Oto kapı kilit hizmeti
Lastik değiştirilmesi hizmeti
Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi
Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama
Yedek parça temini ve ulaştırılması organizasyonu
Daimî ikametgaha dönüş veya yolculuğa devam seyahati
Seyahate devam etmek için Rent-a-car
Aracın geri getirilmesi için seyahat
Aracın emanet ve muhafazası
Profesyonel sürücü hizmeti

Bilgi ve organizasyon servisi

Bu hizmetimiz ile turistik bilgiler, yol, kaza ve hava durumu bilgileri, sağlık kuruluşları ile ilgili bilgiler, ulaşım araçları ile ilgili bilgiler, döviz kurları bilgileri, restoranlar ve eğlence merkezleri hakkında bilgi, konaklama ile ilgili bilgiler, kültürel aktiviteler hakkında bilgi, hayvan bakımı ile ilgili bilgiler, özel günler için organizasyon, yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmetleri, tercüme hizmetleri, çiçek gönderme hizmetleri ve diğer bilgi hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Hasar durumunda

Sahip olduğunuz Koru Sigorta poliçelerinizle ilgili olarak bir hasar meydana geldiğinde 7/24 hizmet veren 0850 205 56 78 numaralı çağrı merkezimizi arayınız. Hasar ihbarı sırasında sizden aşağıdaki bilgiler istenecektir.

Poliçe numarası.
Sigortalının ad ve soyadı / ticari unvanı.
Hasar tarihi.
Tahmini hasar miktarı.
Hasarın mahiyeti.
Ekspertiz yapılacak yerin açık adresi ve telefonu.
Meslek indirimi alınmış poliçeler de meslek beyanı.

 

Tüm Hakları Saklıdır 2020 Doruk Web Tasarım

Open chat
Whatsapp Hattımızdan Hızlı Bilgi Alın