Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ve HDI Sigorta ile anlaşmalı olan özel hastanelerde SGK fark ücretlerini kapsayan ve anlaşmalı özel hastanelerde poliçe özel şartlarına göre dilediğiniz sağlık hizmetinden yaralanabileceğiniz bir sağlık sigortası ürünüdür.

  • Tüm Türkiye’de geçerli
  • SGK’lılara özel

Planlarımız

İhtiyaçlarınıza göre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın aşağıda ki planlarından birisini seçebilirsiniz.

  • Yatarak Tedavi
  • Yatarak + Ayakta Tedavi
  • A Plus Yatarak Tedavi
  • A Plus Yatarak+ Ayakta Tedavi

 Ek Hizmetler

Ambulans (HDI Kolay Hattı)

7/24 0850 222 8 434 numaralı telefondan HDI Kolay Hattı aranması koşulu ve özel şartlara göre bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetle beraber aşağıdaki hizmetler de faydalanabilirsiniz.

Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık,

Acil Sağlık Hizmetleri ve Kara Ambulansı,

Acil Mesajların İletilmesi,

Check Up

Yılda 1 defa ücretsiz olmak üzere aşağıda ki hizmetler sağlanmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için Randevu Talep Hattı : 0212 328 38 80 aranmalıdır.

 

Doktor Değerlendirme Tam Kan Sayımı (18 Parametre)
Akciğer Grafisi (Tek Yönlü) Tam İdrar Tahlili
Sedimantasyon Açlık Kan Şekeri
Kolesterol, Total EKG

Acil Diş Dolgu Teminatı

Yılda 1 Kez olmak üzere HDI Kolay Hattın (0850 222 8 434) aranması şartı ile Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarından randevu organizasyonunu yaptırabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanılabilmesi için mutlaka HDI Kolay Hattın aranması gerekmektedir.

Ağrılı, acil müdahale ve Dolgulu Diş Planı tedavi gerektiren (Dolgu, Diş çekimi) durumlarda Yılda 1 Kez Dolgu, Diş Çekimi ve Fissür Örtülmesi’ nden oluşan Acil Diş ve Dolgu teminatı birbirinden bağımsız olarak kullanılabileceği gibi birbirini tamamlayan teminatlar olarak da çalışabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını kimler yaptırabilir?

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sigorta kapsamında olan ve sağlık hizmeti alabilen herkes bu üründen yararlanabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında yaş sınırı var mıdır?

0-59 yaş arası kişiler Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından faydalanabilmektedir. Eğer 59 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırdıysanız poliçeniz 70 yaşına kadar yenilenebilir.

Ayakta Tedavi kullanım adedi kaçtır?

Ayakta Tedavi teminatı, poliçe süresince azami olarak 10 kullanım ile sınırlıdır.

Ek hizmetleri poliçeme nasıl dahil edebilirim?

İlk defa poliçe yaptırırken ya da yenileme döneminde ek hizmetlerin poliçenize dahil edilmesini talep edebilir, detaylar için acenteniz ile görüşebilirsiniz.

Nasıl Alabilirim?

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için acentelerimizi her zaman arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

Tüm Hakları Saklıdır 2020 Doruk Web Tasarım

Open chat
Whatsapp Hattımızdan Hızlı Bilgi Alın